Category: Alternative

Stravoltismi Improvvisati 2nd - Tirriddiliu & Le Glabre - Stravoltismi Improvvisati (File, MP3)

9 thoughts on “ Stravoltismi Improvvisati 2nd - Tirriddiliu & Le Glabre - Stravoltismi Improvvisati (File, MP3) ”

  1. საინტერესო გზავნილი შემხვდა LeMill-ის ბლოგზე სათაურით ”Georgian LeMill has reached.
  2. Amerikanët kanë hedhur dritë mbi të tjera zhvillime gjatë pushtimit gjermano-italian dhe regjimit komunist. Sipas raportimeve që janë bërë pranë CIA nga informatorët shqiptarë, janë treguar detaje mbi disa persona që janë burgosur nga sistemi.
  3. Pastāstīšu nedaudz par Raspberry PI. Ja kāds ar to nav saskāries, tad tas ir miniatūrs cm × cm datoriņš ar MHz procesoru un MB (B tips) atmiņu, .
  4. Realizuar nga STAR 2 ne bashkëpunim me Qendrën për Çështje të Informimit Publik, INFOCIP. STAR 2 – Konsolidimi i Reformës Territoriale dhe Administrative – është një projekt i financuar nga Bashkimi Europian, Suedia, Italia, Zvicra, USAID, UNDP dhe Qeveria e Shqipërisë.Partneri zbatues i projektit është Ministria e Punëve të Brendëshme.
  5. Pod Stari vrh se je že počasi prikradla jesen. Septemberski pohod je obarvan že precej jesensko in ko smo se ob 9h zbrali na Prevalu, smo skoraj vsi imeli oblečene dolge rokave. Tokrat se nas je zbralo le štirinajst pohodnikov. Nekatere je morda od pohoda odvrnil dež, .
  6. ფეშნი და გლამური - ნაწილი (40 ფოტო)» ხელოვნება monmorekyfarebocatecocawoods.xyzinfo › ფოტო.
  7. Nga Skënder monmorekyfarebocatecocawoods.xyzinfo Realiteti i “Rilindjes” Socialiste në Shqipëri si te melodramat e Raxh Kapurit. Sot po ta shohim nga afër realitetin shqiptar kudo, dhe jo vetëm në periferi të kryeqytetit dhe në zonat e thella rurale, realiteti të sjellë në mëndje melodramat e Raxh Kapurit të Indisë si varfëria, papunësia,strehimi, pislleku e ndotja,mjerimi, numri i madh i lypsarëve.
  8. June 10, - Aleanca: Ulja e dënimit të Boban Iliqit dëshmon kalbjen e drejtësisë June 10, - Shekerinska i përgjigjet Ali Ahmetit, ja kush do jetë kryeministri i ardhshëm June 10, - Kartelat pagesore së shpejti në duart e qytetarëve, paralajmëron Ministria e Financave June 10, - Qeveria do hartojë protokoll për dasmat.
  9. Botuar nga Prezenca e OSBE-së në Shqipëri Sheraton Hotel & Towers, Kati i I-rë Sheshi “Italia” Tiranë, Shqipëri Tel: + 4 /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *